Téma festivalu

GO KAMERA 20.4.- 23.4. 2023, Tamtamy času

 

Největší cestovatelský festival vstupuje úspěšně do druhého čtvrtstoletí. Jen málokterá akce dosáhne na takovou dobu trvání. 
Na koho se můžete těšit, kdo vystoupí během festivalu Go kamera tentokrát? 
Herci PAVEL LIŠKA, JAN REVAI a MARTIN PÍSAŘÍK, umělci PETR NIKL a FRANTA SKÁLA, geolog VÁCLAV CÍLEK, polárníci PETR HORKÝ a VILÉM RUDOLF, horolezci MÁRA HOLEČEK, DINA ŠTĚRBOVÁ a KLÁRA KOLOUCHOVÁ, režiséři MARTIN KRATOCHVÍL a VILIAM POLTIKOVIČ i další zajímavé osobnosti.
Začíná na brněnské HVĚZDÁRNĚ ve čtvrtek 20.4., pátek až neděle 21.4. – 23.4. v PAVILON ANTHROPOS. Finální koncert IVAN HLAS + DRUHÁ TRÁVA zazní v KC SEMILASSO
Slavnostní křest audioknihy Tamtamy času tu obohatí i CHANTAL POULLAIN a písně BALADA PRO BANDITU.  Vychutnejme si krásné snímky i nejlepší filmy. Ve čtvrtek i obří projekci velkorysého prostředí Hvězdárny. Užijme užitečné informace, inspiraci a poučení, barevnou exotiku i snovou romantiku. Bonusem jsou citlivé úvahy. 
Téma TAMTAMY ČASU vyzývá k nadčasovému zamyšlení. Rezonuje křtem audioknihy TAMTAMY ČASU autorů J. HANZELKA – M. ZIKMUND – M. STINGL – R. ŠVAŘÍČEK. 
Oslavme počátek dalšího čtvrtstoletí festivalového cestování spolu! 
Pořádá CK LIVINGSTONE, hlavou i srdcem festivalu je Ruda Švaříček