Program festivalu

  • Čtvrtek
  • Pátek
  • Sobota
  • Neděle
  • Doprovodné akce

ČTVRTEK 18.1. 2018

16:00

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 21.ROČNÍKU FESTIVALU

KATEŘINA CHAUVEAU, Bwindi Orphans: SAFARI A KÁVA
DANA HOLEČKOVÁ, malířka: NÁVRAT NOSOROŽCŮ

18:00

JOSEF ŠIMŮNEK, horolezec: OSMITISÍCOVKY
JAN MIKLÍN, geograf: STŘEDNÍ ASIE
JAN HRUBÝ, houslista: HUDBA A CESTY

20:00

VLAĎKA KENNETT, záchranářka: NOVÝ ZÉLAND
RUDOLF KRAUTSCHNEIDER, mořeplavec: MOŘE, PLACHTENICE A PŘÁTELSTVÍ

21.00

KONCERT V LIVINGSTONE ETHNO PUB: KUKULÍN - JAN HRUBÝ A SPOL...

PÁTEK 19.1.2018

16:00

MUZEUM REKORDŮ A KURIOZIT PELHŘIMOV
LADISLAV + KATKA BEZDĚK, Big Trip: CESTA KOLEM SVĚTA
JIŘÍ PAVLICA, hudebník: JIŽNÍ AFRIKA

18:00

DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU, 10 osobností: STARÁ PARTA V AFRICE
MIROSLAV BÁRTA, egyptolog: VZESTUP A PÁD CIVILIZACÍ
TUBABU FILA - RYTMY ŽHAVÉ AFRIKY

20:00

TUBABU FILA: AFRICKÉ TAMTAMY
LEJLA ABBASOVÁ, moderátorka: MASAJSKÁ KEŇA
PAVEL BÉM + RUDA ŠVAŘÍČEK: HUASCARÁN + NEJVYŠŠÍ HORY PERU A BOLÍVIE

21.00

KONCERT V LIVINGSTONE ETHNO PUB: ECHT! (KAREL MALÍK z Hudba Praha a spol...) + TUBABU FILA

SOBOTA 20.1.2018

10:00

ROMAN POSOLDA, Kola pro Afriku: CESTA KOLA
LIBOR DUŠEK, etnolog: PAMÍR, STŘECHA SVĚTA

12:15

DANA KYNDROVÁ, fotografka: ZÁPADNÍ AFRIKA
VERONIKA BEDNÁŘOVÁ, novinářka: AFRIKA JINAK
CTIBOR OSTRÝ, historik: JEDEN KMEN

14:30

TASHI NORBU, tibetský malíř: PŘÍBĚH TIBETU - OBRAZY A PERFORMANCE
MARTIN VAČKÁŘ, japanolog: JAPONSKO
RADKA PODANÁ + RUDA ŠVAŘÍČEK: AFGHÁNISTÁN

16:45

DAVID ČERNÝ, výtvarník a pilot: SVĚT SHŮRY
VÁCLAV MARHOUL, režisér: SEVERNÍ AFRIKA
RUDA ŠVAŘÍČEK, cestovatel: HORY AFRIKY

19:00

ONDŘEJ HEJMA, Žlutý pes: HUDBA A CESTY
RUDA ŠVAŘÍČEK + KAREL WOLF: NEPÁLSKÝ MUSTANG
RADEK JAROŠ, horolezec: KORUNA PLANETY - ANTARKTIDA
OLGA RŮŽIČKOVÁ, cyklistka: AUSTRÁLIE

21.00

KONCERT V LIVINGSTONE ETHNO PUB: MARUSH - ONDŘEJ HEJMA, OSKAR PETR...hrají songy ŽLUTÝ PES a další hity

Program promítání Svět s CK Livingstone v sále C

NEDĚLE 21.1.2018

10:00 unikátní blok 3D promítání

MIROSLAV KOPEČEK, entomolog: 3D MAKROFOTOGRAFIE
TOMÁŠ LOUN, cestovatel: 3D JAR + ČÍNA

12:15

MAREK AUDY, speleolog: 3D VENEZUELA
JAN TRÁVNÍČEK, horolezec: 3D OSMITISÍCOVKY

14:30

LADISLAV ZIBURA, spisovatel: UŽ NIKDY PĚŠKY PO ARMÉNII A GRUZII
ZDENĚK THOMA, fotograf: JAPONSKO

16:45

PETR HORKÝ, režisér: STOLETÍ MIROSLAVA ZIKMUNDA
MIROSLAV NÁPLAVA, filmař: AFRIKA SNŮ A SKUTEČNOSTÍ

19:00

JAN ŠIBÍK, fotograf: 10 LET
TIBOR NYITRAY, prezident svazu vinařů: MONGOLSKO
 

LOSOVÁNÍ O ZÁJEZD

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ - SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ

 

VÝSTAVY A DOPROVODNÉ AKCE

 

CENTRÁLNÍ PROGRAMOVÉ PODIUM: PAVILON P - GO A REGIONTOUR

18.1. Čtvrtek 15:15 hod: DANA HOLEČKOVÁ, malířka: NÁVRAT NOSOROŽCŮ

19.1. Pátek 16:15 hod:  KATEŘINA CHAVEAU, BWINDI ORPHANS: UGANDA

20.1. Sobota 13:00 hod: TASHI NORBU, tibetský malíř: PŘÍBĚH TIBETU - OBRAZY A PERFORMANCE

21.1. Neděle 13:00 hod: RADKA PODANÁ, koučka na cestách: VÝCHODNÍ AFRIKA

 

DORPOVODNÉ AKCE

  • RUDOLF ŠVAŘÍČEK: 25 LET PUTOVÁNÍ AFRIKOU
  • BWINDI ORPHANS: UGANDA + RWANDA
  • JAN ŠIBÍK: AFRIKA
  • DANA HOLEČKOVÁ, malířka: MALOVANÁ AFRIKA
  • KOLA PRO AFRIKU: CESTA KOLA
  • TASHI NORBU, tibetský malíř: OBRAZY I PERFORMANCE

 

CUPPING – DEGUSTACE 5-TI DRUHŮ KÁVY VÝCHODNÍ AFRIKY

EXOTICKÉ STÁNKY NABÍDNOU KULINÁŘSKÉ SKVOSTY AFRIKY

OCHUTNEJTE AFRIKU VŠEMI SMYSLY!

 

Vyhrajte zájezd MAURITIUS - REUNION S CK LIVINGSTONE! Více informací k zájezdu naleznete zde.

OZVĚNY FESTIVALU  

O výstavách a akcích podrobněji ►

Kompletní program v PDF

Stáhnout

Vyhrajte zájezd do AFRIKY

s CK LIVINGSTONE!

mauritius 1

více informací

GO KAMERA 2018SOUTĚŽE – VÝSTAVY – DOPROVODNÝ PROGRAM

 

SOUTĚŽTE O CENY ZA 20.000 KČ

Zúčastněte se festivalových soutěží o nejlepší fotografie, knihu či film. Čekají vás hodnotné ceny od partnerů festivalu…více o soutěžích

 

TÉMA: AFRIKA

Hlavním geografickým tématem 21. ročníku festivalu je AFRIKA.více

 

DO SVĚTA S CK LIVINGSTONE

Nenechte si ujít výjimečnou příležitost k setkání s průvodci CK LIVINGSTONE! O víkendu v sále C vyprávějí na živo nejen o destinacích z našeho katalogu. Při besedách se můžete zeptat na podrobnosti k jednotlivým zájezdům. Program...

gokamera1
 

UNIKÁTNÍ VÝSTAVY

Navštivte doprovodné výstavy festivalu Go kamera 2018, na ploše veletrhu GO a v budově Kongresového centra v areálu BVV!
O akcích podrobněji...

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

Dvacátýprvní ročník festivalu GO Kamera, Vám naděluje bohatý doprovodný program.více...

 

VELETRH GO ZDARMA

Majitelé permanentek na jeden či více festivalových dnů s nimi mohou navštívit také veletrhy GO a Regiontour. V pavilonu P můžete na naší expozici soutěžit o zájezd na Réunion a Mauritius! …více.

 

www.livingstone.cz3  magicky himalaj 01  promitani brno husa  tajemna indonesie

 

reklama17