Program festivalu

  • Čtvrtek
  • Pátek
  • Sobota
  • Neděle
  • Doprovodné akce

ČTVRTEK 19.1. 2017

16:00

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 20.ROČNÍKU FESTIVALU

MIROSLAV NÁPLAVA, filmař: SRDCAŘI V AFRICE
PETR HORKÝ, režisér a VÁCLAV SŮRA, polárník: MONGOLSKO

18:00

VÁCLAV SŮRA, polárník a PETR HORKÝ, režisér: PÓL CHLADU
MNISLAV ZELENÝ ATAPANA: ŠAMANI AMAZONIE
MUZEUM REKORDŮ A KURIOZIT PELHŘIMOV

20:00

LOTEN NAMLING, tibetský hudebník: MAGIE INDIE
KATEŘINA NEUMANNOVÁ, lyžařka: OLYMPIÁDY I DOLOMITY (TRENTINO)
BRUNO BAUMANN, německý dobrodruh: HEDVÁBNÁ STEZKA

PÁTEK 20.1.2017

16:00

MATĚJ BOHÁČ, stereoskopista: 3D ARMÉNIE
MAREK AUDY, speleolog: 3D BALKÁN

18:00


KLÁRA KOLOUCHOVÁ, horolezkyně: K2
PETR JAN JURAČKA, přírodovědec: SVĚTOVÝ REKORD A DRONY
LOTEN NAMLING, tibetský hudebník: INDICKÉ VARIACE

20:00

HYNEK KMONÍČEK, diplomat: STŘEDNÍ ASIE
BRUNO BAUMANN, německý dobrodruh: HIMALÁJ
 

21:00 LIVINGSTONE ETHNO PUB

KONCERT DIZZY, heart and soul music

SOBOTA 21.1.2017

10:00

DINA ŠTĚRBOVÁ, horolezkyně: AFGHÁNISTÁN + PÁKISTÁN
KATEŘINA KREJČOVÁ, PETR PTÁČNÍK, cestovatelé: POZPÁTKU KOLEM ZEMĚKOULE
MAREK HOLEČEK, horolezec: AFGHÁNISTÁN
 

12:15

MICK CONEFREY, anglický horolezec: DUCHOVÉ K2
RUDA ŠVAŘÍČEK, cestovatel:  BAREVNÁ INDIE S FESTIVALY
LOTEN NAIMLING, tibetský hudebník: TIBETSKÉ VARIACE

14:30

KAREL WOLF: MONGOLSKO - RUSKÝ ALTAJ
VÁCLAV KOUBEK, hudebník: INDIE
BOLLYWOOD DANCE

16:45

OM DANCE ACADEMY
PETER HÁMOR, slovenský horolezec: OSMITISÍCOVKY
JAN TRÁVNÍČEK, horolezec a MIRI JIRKOVÁ: TIBET - CHO OYU

19:00

RADEK JAROŠ, horolezec: KORUNA PLANETY
OLGA RŮŽIČKOVÁ, cyklistka: ELBRUS NA KOLE
TOMÁŠ BERÁNEK, Namasté Nepál: HIMÁLAJ JINAK

21:00

KONCERT V LIVINGSTONE ETHNO PUB

LOTEN NAMLING, tibetský hudebník: INDICKÉ VARIACE
VÁCLAV KOUBEK
OM DANCE ACADEMY

 

POZNÁVEJTE SVĚT S PRŮVODCI CK LIVINGSTONE

10:00

LUDMILA PULDOVÁ: KAMČATKA
ELIŠKA STŘÍTESKÁ: ARMÉNIE - GRUZIE

12:15

DANA KYNDROVÁ: KYRGYZSTÁN - UZBEKISTÁN
ADRIENA VYZULOVÁ: TIBET - Z LHASY DO KÁTHMÁNDÚ

14:30

SANDRA NEUMANOVÁ: KUBA - OSTROVY SVOBODY
DAGMAR BUCHTOVÁ: ZÁŽITKOVÝ NEPÁL

16:45

KATEŘINA KREJČOVÁ, PETR PTÁČNÍK: INDIE - PŘÍBĚHY Z LADACKÉHO HIMÁLAJE
MILAN REGEC: INDONÉSIE

NEDĚLE 22.1.2017

10:00

MAREK HÝŽA, publicista: ZAPOMENUTÉ VÝPRAVY
GÜNTHER SCHERMANN, záhadolog: RAKOUSKO - KRUHY V OBLILÍ

12:15

LOITEN NAIMLING, tibetský hudebník: MAGIE INDIE
MILOSLAV STINGL, spisovatel, ADAM CHROUST: CESTOVATELSKÁ LEGENDA
RUDA ŠVAŘÍČEK, cestovatel:  MONGOLSKO, RUSKO, KAMČATKA, KOREA

14:30

ŠIMON PÁNEK, Člověk v tísni: ASIE I AFRIKA
JAROMÍR ŠTĚTINA, novinář: RUSKO
KATEŘINA PETRÁŠOVÁ, FESTIVAL JEDEN SVĚT

16:45

ANNA KUCHAŘOVÁ, slacklinerka: NORSKO, MAROKO - 24 hodin na lajně
ZDENĚK HÁK, horský vůdce: NOŠAK -AFGHÁNISTÁN

19:00

RICHARD KONKOLSKI, světový mořeplavec: KOLEM SVĚTA
JIŘÍ KOLBABA, fotograf: SEDM DIVŮ ISLANDU
 
SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ
LOSOVÁNÍ – ZÁJEZD DO INDIE

 

POZNÁVEJTE SVĚT S PRŮVODCI CK LIVINGSTONE

12:15

DAVID ŠVEJNOHA: ZIMBABWE – BOTSWANA – NAMIBIE
ZDENKA STRYKOVÁ: VIETNAM - KAMBODŽA

14:30

JAN BARTOŠ: GALAPÁGY A EKVÁDOR
KATEŘINA CHAVEAU:
UGANDA, PERLA AFRIKY

16:45

DARJA ŠMÍDOVÁ: LEDOVÁ PATAGONIE
MARKÉTA KRAFKOVÁ: PERU A BOLÍVIE

VÝSTAVY A DOPROVODNÉ AKCE:

  • RUDOLF ŠVAŘÍČEK - BRÁNA HIMÁLAJE
  • MILOSLAV STINGL - CESTOVATELSKÁ LEGENDA - ADAM CHROUST
  • BWINDI ORPHANS - UGANDA
  • BRONTOSAUŘI V HIMÁLAJÍCH A DALAJLÁMA
  • NAMASTÉ NEPÁL - POSVÁTNÉ THANKY
  • NOVÁ AKROPOLIS - ANIHO PAPYRUS - NEJDELŠÍ PAPYRUS SVĚTA 31 METRŮ

KONCERTY

  • Pátek 20.1. I  21.00 DIZZY - heart & soul of music i KONCERT V LIVINGSTONE ETHNO PUB, Dominikánské nám. 5, Brno
  • Sobota 21.1. I KONCERT V LIVINGSTONE ETHNO PUB I Dominikánské nám. 5, Brno I LOTEN NAMLING, tibetský hudebník: INDICKÉ VARIACE, VÁCLAV KOUBEK, OM DANCE ACADEMY

Podium VELETRH GO A REGIONTOUR 2017

  • Čtvrtek 13.30 RUDOLF ŠVAŘÍČEK, Livingstone: Z BHÚTÁNU DO TIBETU
  • Pátek 16.00 JIŘÍ SÁZEL, BRONTOSAUŘI V HIMÁLAJI + DALAJLAMA
  • Sobota 13.30 PAVEL GOLIÁŠ, NOVÁ AKROPOLIS: EGYPT
  • Neděle 12.00 KATEŘINA CHAVEAU, BWINDI ORPHANS: UGANDA

OZVĚNY FESTIVALU:


24.1.   JIŘÍ DĚDEČEK - KONCERT V LIVINGSTONE ETHNO PUB I Dominikánksé nám. 5, Brno
1.2.     FATES WARNING (USA) - METRO MUSIC BAR I Poštovská 6, Brno
11.2.   SBB – návrat legendy v původní sestavě-I SONO CENTRUM I Veveří 113, Brno
26.2.   MICHAL PROKOP + FRAMUS 5 – SONO CENTRUM I Veveří 113, Brno

O výstavách a akcích podrobněji ►

Kompletní program v PDF

Stáhnout

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

VÝHERCI SOUTĚŽÍ

festivalu GO KAMERA 2017

Celý článek

GO KAMERA 2017SOUTĚŽE – VÝSTAVY – DOPROVODNÝ PROGRAM

 

SOUTĚŽTE O CENY ZA 20.000 KČ

Zúčastněte se festivalových soutěží o nejlepší fotografie, knihu, film či slona. Čekají vás hodnotné ceny od partnerů festivalu…více o soutěžích

 

TÉMA: Brána do Himálaje

Hlavním geografickým tématem 20. ročníku festivalu je BRÁNA HIMÁLAJE.více

 

DO SVĚTA S CK LIVINGSTONE

Nenechte si ujít výjimečnou příležitost k setkání s průvodci CK LIVINGSTONE! O víkendu v sále C vyprávějí na živo nejen o destinacích z našeho katalogu. Při besedách se můžete zeptat na podrobnosti k jednotlivým zájezdům. Program...

gokamera1
 

VÝSTAVY

Brána Himálaje, Brontosauři v Himálaji, Bwindi Orphans - Uganda ... rozmanitá témata na hlavní veletržní ploše a v kongresovém centru BVV.
O akcích podrobněji...

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

Dvacátý ročník festivalu je jubilejní! Připravujeme pro vás bohatý doprovodný program.více...

 

VELETRH GO ZDARMA

Majitelé permanentek na jeden či více festivalových dnů s nimi mohou navštívit také veletrhy GO a Regiontour. V pavilonu F můžete na naěí expozici soutěžit o zájezd do Nepálu! …více.

 

cestovatelske stredy  tajemna indonesie   ban-pata-promitani  ban-pata-livingstone

 

reklama17

brno