VÝPRAVY CK LIVINGSTONE

NEJBOHATŠÍ NABÍDKA ZÁJEZDŮ A EXPEDIC NEJEN DO STŘEDNÍ ASIE…
Zajímavou akci uskutečníme i pro vás. Ano, i pro Vás!

STŘEDNÍ ASIE
Projeďte jednou za život legendární cestu zeměmi Střední Asie, pro které jsou typická orientální tržiště, nedotčená příroda, UNESCO památky, které vám vyrazí dech.Místní rozesmátá pohostinnost rozdá první poslední.

hedvabna stezka baumann hedvabna stezka baumann iran kyrgyzstan

Vyberte si z nabídky CK Livingstone Váš zájezd do STŘEDNÍ ASIE!

NAŠE TIPY:

269 / KYRGYZSTÁN - UZBEKISTÁN Historie Hedvábné stezky

Kdysi bohaté středoasijské říše ležící na Hedvábné stezce a spojující západ s východem.  Poznejte přírodní krásy i tradiční obyčeje. Zasněžené vrcholky hor Ťan Šanu, rudě zbarvené pískovcové kaňony. Termální prameny i jurty místních pastevců. Velkolepé památky Samarkandu a Buchary z dob Tamerlánovy říše. Sídla vládců i pestré mozaiky na stěnách mešit. Pomalu mizející Aralské jezero. Z obou zemí vám chceme ukázat maximum.

31.08. - 19.09. 2019, 20 dní

08.09. - 19.09. 2019, 12 dní

Kyrgyzstan 27Kyrgyzstan 29Uzbekistan 10

 

261 / ÍRÁN KOMFORTNĚJI  Starobylá perská říše

Zemí poetických básníků se vydáme po stopách Alexandra Velikého až do dějin starověkých říší Elamitů, Médů, Achajmenovců a Sasánovců. Vyschlá poušť ostře kontrastující se zelení perských zahrad a s modří mozaikami vykládaných mešit. Pradávné náboženství zoroastristů. To vše doplněné lahůdkami místní kuchyně a posezením v příjemných čajovnách, třeba i s vodní dýmkou.

14.04. - 27.04. 2019, 14 dní

06.10. - 19.10. 2019, 14 dní

Iran 20Iran 23 xsIran 24

 

258 / HEDVÁBNÁ STEZKA ČÍNY  Pouštní dobrodružství s Bruno Baumannem

Jedinečná akce se slavným cestovatelem do srdce Gobi. Perly Hedvábné stezky. Pětidenní trek na "Písečný Himálaj“ s doprovodnou karavanou velbloudů. Atypická životní zkušenost v záplavě ticha, písku a hvězd. Fotogenické pohledy na poušť s nejvyššími dunami světa. Jezera zapuštěná v písku jako třpytící se klenoty. Cílem cesty je snový buddhistický klášter Bardain Jaran. Bílé stěny se zelenou střechou se odráží v tyrkysu jezera. Xian s armádou terakoty. Západní konec Velké zdi Jiayuguan. „Akupunkturní bod“ Hedvábné stezky Dunhuang a kulturní zázrak Gobi. Výlet do Jadetoru a kamenných zahrad Yardangs. „Nebeské hory“ Ťan Šan.

04.05. - 26.05. 2019, 23 dní

 Hedvabna stezka baumann 18Hedvabna stezka baumann 16Hedvabna stezka baumann 1

Vyberte si z nabídky CK Livingstone Váš zájezd do STŘEDNÍ ASIE!

Neváhejte se vydat za poznáním. Bez letenky třeba na akci GO Kamera v lednu 2019, s letenkou na zájezdy organizované CK LIVINGSTONE. Čeká toho na Vás opravdu hodně!

Rádi Vám připravíme i netradiční cestu na míru. Inspirací jsou programy našich atypických akcí. Kontaktujte nás! Vyzkoušejte CK Livingstone

Více informací www.livingstone.cz 

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter

www.livingstone.cz3  magicky himalaj 01  promitani brno husa  tajemna indonesie

 


 logo brno b600

Akce se koná pod záštitou  primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové  a za podpory statutárního města Brna