Přednáška: 20.1.2019 | 12:15 TIBET – ČÍNA

V profesním životě se věnuje vzdělávání dospělých, pracuje na komunikačním a osobnostním rozvoji lidí, jak sama říká: AKTIVNÍ CESTOVÁNÍ A POZNÁVÁNÍ JE JEDNA Z FOREM, která nás rozvíjí, dává nám další informace a rozhled, poskytuje jiné úhly pohledu na život, učí nás tolerantnosti a respektu. Zvědavost je přirozená vlastnost nejen člověka, kterou je dobré umět využít na cestách.
Její cesty za poznáním směřují především do Asie, kde nachází svou inspiraci v památkách Hedvábné stezky, ve východních filozofiích, fascinuje ji poznávání jednoduchého života místních lidi, zvyků a jejich víry.

 

V roce 2017 procestovala Afghánistán a jeho „Hedvábné památky“, 2018 cestovala po Hedvábné stezce z Kyrgyzstánu, přes Tádžikistán, Afghánistán a zpět do čínského Kašgaru, významné křižovatce na Hedvábné stezce, kde unikátní cestou severní HS pokračovala přes Tibet do Číny.

Ve své přednášce se bude věnovat opravdu unikátní cestě z Ujgurského Kašgaru - křižovatce na HS, kde obchodníci měnili koně za velbloudy. Z nejzápadnějšího cípu Číny přes celý Tibet. Tibet - mystické místo, které bylo tak těžce dostupné pro cizince, ještě před pár lety, když jej objevoval slavný Heinrich Harrer nebo Josef Vaniš a Vladimír Sís…jaká je realita dnes? Je možné potkat divoké Tibetské bojovníky a korály a tyrkysem vyzdobené ženy? 

na strese klastera dirapuk nejposvatnejsi hora kailas pry nejhezci misto sveta

 podana radka webpodana radka 2 webpodana radka 7 web

Submit to FacebookSubmit to Twitter
load more hold SHIFT key to load all load all

www.livingstone.cz3  magicky himalaj 01  promitani brno husa  tajemna indonesie

 


 logo brno b600

Akce se koná pod záštitou  primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové  a za podpory statutárního města Brna