Cestovatelský festival GO Kamera - téma Střední Asie

V termínu 17. - 20.ledna 2019 se uskuteční již 22. ročník oblíbeného cestovatelského festivalu GO KAMERA, který tradičně pořádá CK LIVINGSTONE.

Téma Střední Asie

Čtyřdenní maraton zajímavých přednášek a besed vyrostl v největší cestovatelkou akci v Česku. Hlavní hvězdou bude slavný rakouský dobrodruh BRUNO BAUMANN, často přezdívaný jako „Messner pouště“. Promítne Hedvábnou stezku. Přivítáme všechny současné nejúspěšnější horolezce – RADKA JAROŠE, MÁRU HOLEČKA I JANA TRÁVNÍČKA. Super výstupy se zadařily i PAVLU KOŘÁNOVI a PAVLU BÉMOVI. Osvěžením je horolezecká legenda DINA ŠTĚRBOVÁ nejen se slavnými výstupy, ale i s chvályhodnou výstavbou české nemocnice v Pákistánu. Potěší hvězdní fotografové JAN ŠIBÍK, TOMKI NĚMEC JIŘÍ KOLBABA, PETR JURAČKA, PAVEL SVOBODA a další… Spisovatel JOSEF FORMÁNEK je v kurzu nejen díky úspěšnému filmu. Režisér VÁCLAV MARHOUL natáčí nový film dle vyhlášené předlohy „Nabarvené ptáče“. Přestaví opakované pobyty v Afghánistánu. Novinářka PETRA PROCHÁZKOVÁ je opravdová špička své profese. Pestrý rok prožil cestovatel RUDA ŠVAŘÍČEK. Poodhalí skoky na liánách v Tichomoří, velkou cestu z Kyrgyzstánu do Tibetu i šamany a woodoo Západní Afriky.
Další zajímavé besedy a promítání CK LIVINGSTONE můžete shlédnout v sále C. 

Atrakce festivalu

  • Stavby jurty
  • Exotické kuchyně Střední Asie
  • Degustace nápojů Střední Asie
  • Koloběžky zdarma - svezte se na koloběžce do Kongrerového centra! 

Festival je doprovodným programem veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR a vstupenka na festival současně otevře i brány víkendového výstaviště. 

SOUTĚŽTE A VYHRAJTE FOTOAPARÁT OLYMPUS A DALŠÍ ZAJÍMAVÉ CENY!
Více informací www.gokamera.cz 

Těšíme se na Vás! Rudolf Švaříček a kolektiv CK LIVINGSTONE

Kontakt pro média:

MgA. Darja Šmídová
CK Livingstone
produkce & marketing
T: 604 839 930 • E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Tisková zpráva ke stažení zde.

Submit to FacebookSubmit to Twitter

www.livingstone.cz3  magicky himalaj 01  promitani brno husa  tajemna indonesie

 


 logo brno b600

Akce se koná pod záštitou  primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové  a za podpory statutárního města Brna